Werenfridus schrijft massaal voor Write for Rights

Geplaatst op 12-12-2019

10 december is het Internationale Dag van de Rechten van de Mens. Op deze dag komen wereldwijd honderdduizenden mensen in actie en schrijven brieven voor andere mensen die onrecht is aangedaan. Ook Werenfridus doet ieder jaar mee aan de  Write for Rights-actie van Amnesty International, een mooie traditie op onze school. 

Dit jaar stond de actie in het teken van kinderen en jongeren. Leerlingen van onze school klommen massaal in de pen voor tien jongeren uit onder andere Canada, China, de Filippijnen, Nigeria, Zuid-Soedan, Mexico, Iran, Griekenland, Wit-Rusland en Egypte. 

Onderstaand de mooie aantallen van dit jaar. Trots op onze leerlingen!!

Nasu: 113 brieven en 146 kaarten
Yasaman: 174 brieven
Emil: 104 brieven en 139 kaarten
Jose: 95 brieven en 105 kaarten
Sarah and Sean: 105 brieven 

Werenfridus is een van de drie locaties van het Tabor College.