Spaanse vrienden op visite!

Geplaatst op 11-04-2019

Iedereen die wel eens aan een uitwisseling heeft meegedaan, weet het: bijna altijd is het een ervaring die je nog lang bijblijft. Dat geldt vast ook weer voor onze leerlingen die de afgelopen dagen hebben opgetrokken met hun Spaanse leeftijdsgenoten uit de stad Zaragoza. Samen maakten ze van het volle programma een feest waar ze nog lang met plezier aan zullen terugdenken. En dan moeten de dagen in Spanje nog komen.

Tijdens hun dagen in Nederland hebben de Spaanse leerlingen veel van onze school, onze stad en ons land gezien. Daarbij hoorde een rondleiding door Hoorn, lopen door een tulpenveld en een bezoek aan het Van Gogh museum. Maar er werd ook samen gegeten en gesport en samen met hun nieuwe vrienden leefden onze leerlingen zich uit in Samcity. Woensdag was het tijd voor het onvermijdelijke afscheid, maar lang hoeven ze elkaar niet te missen. Al op 15 mei gaan onze leerlingen naar Spanje en worden de rollen omgedraaid. 

Werenfridus is een van de drie locaties van het Tabor College.